Yurtdışı Dil Okulları 2023 ve 2024 fiyat listelerine ulaşabilirsiniz. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İrlanda ve birçok Avrupa ülkesinde binlerce dil okulunun bize özel uygulamış olduğu fiyatları bulabilirsiniz. Success Yurtdışı Eğitim size en iyi fiyat garantisini ve en iyi danışmanlık hizmetini sunmayı hedefler. Fiyat bilgisinin kesin olması ve size özel fırsatlar sunabileceğimiz tekliflere ulaşabilmek için mail veya telefon ile de bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

DİL OKULLARI

success-neden-farklı

Amerika Dil Okulları

Amerika Birleşik Devletleri yabancılara dil öğretimi konusunda köklü bir geçmişe sahip ve oldukça tecrübeli bir lokasyondur. Dil okuluna gidebileceğiniz büyük şehirlerinin hepsine tahminen kulak aşinalığınız vardır. Amerika Birleşik Devletlerinin diğer dil eğitimi alabileceğiniz ülkelere göre en büyük farklılığı kozmopolit yapısıdır. Bu sayede farklı kültürleri tanıyıp, ufkunuzu geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Amerika’da dil eğitimi alabilmek için vize dışında bir şarta gerek yoktur. Sıfır İngilizce ile bile herhangi bir dil okuluna kayıt olabilirsiniz.
success-neden-farklı

İngiltere Dil Okulları

Öğrencilerin bir çoğu yurt dışına çıkmaya ve İngilizce eğitim almaya karar verdikten sonra onları bekleyen en büyük sorun nereye gideceklerine karar vermek oluyor. Bunun için araştırmaya öncelikle İnternet ortamından başlayan öğrencilerin, bir çok bilgiyi farklı farklı sitelerden ve forumlardan, farklı yorumlarla okudukları için kafa karışıklığı yaşıyorlar. Success olarak bizlerin önerisi ilk olarak öğrencilerin bölgeleri araştırması yönünde olacaktır. Geçirmek istedikleri surenin kısa ya da uzun olsun olması fark etmeksizin bu süreyi en kaliteli biçimde ve en olmak istedikleri yerde geçirmeleri çok önemlidir.
success-neden-farklı

Avustralya Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi denildiğinde akla gelen en önemli ülkelerden biri de Avustralya’dır ve dünyada en fazla uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapan ülkedir diyebiliriz. Avustralya suç oranlarının en düşük olduğu, güvenli ve medeniyetin de en yüksek olduğu ülkelerden biridir. Ayrıca muhteşem iklimi ve doğal güzellikleri Avustralya’yı tercih etme sebeplerinden biridir.
success-neden-farklı

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda, Türkiye’den çok uzakta ve çok farklı bir kültüre sahip oldukça büyük bir ülkedir. Bu ülkede dil eğitimi almak, bir macera tecrübesini de yanında getirecektir. Ülke çok büyük olduğu için kent yaşamından sahil şeridine, dağ ve kır yaşamından yemyeşil ovalarına kadar her türlü coğrafi koşula rastlamak mümkündür. Ancak dil okullarının merkezi olarak bilinen ve Yeni Zelanda’nın en büyük şehri olan Auckland hem çok kültürlü güzel bir şehir yapısına sahiptir.
success-neden-farklı

Kanada Dil Okulları

Kuzey Amerika’nın en kuzeydeki ülkesi olan Kanada iklim bakımından Türkiye’ye oranla daha soğuk bir iklime sahip olmasına rağmen yaşayan sıcak kanlı Kanadalılar ile bu soğuk iklimi hissetmeyeceğiniz bir ortam sunmaktadır. Dünya genelinde Birleşmiş Milletler tarafından yıllardır dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri listesinde yer alan Kanada suç oranının en düşük olduğu ve yine refahın ve işsizliğin en düşük olduğu ülkeler sıralamasında da en üst sıralarda yer almaktadır.
success-neden-farklı

Malta Dil Okulları

Malta, Gozo ve Comino olmak üzere 3 adadan oluşan Malta ülkesi tam bir Akdeniz ülkesidir. Başkenti Valletta olan bu ülkede 50 ye yakın dil okulu bulunmaktadır. İngilizce eğitimi Malta’da çok iyi yerleşmiştir. Bu sebeple her okulda, her seviye ve yaş için öğrencilerin kendilerine uygun programlar bulması mümkündür. Ayrıca bu okullarda eğitim veren öğretmenler de oldukça deneyimlidirler. En fazla dil okulu St.Julian’s bölgesinde bulunmakta olup burası Malta’nın en hareketli ve en canlı bölgesi olarak bilinir. St.Julian’s dan sonra en çok tercih edilen şehirlerden bir diğeri ise Sliema’dır.
work-and-travel-dil-gelistirme-imkani
2018-09-20 15:43:43

WORK AND TRAVEL DİL GELİŞTİRME İMKANI

Work and Travel'da yabancı dil geliştirme imkanlarını yazımızda inceleyebilirsiniz.

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

ogrencimiz-bugra-bagci-dan-mesaj
2017-10-02 09:57:22

ÖĞRENCİMİZ BUĞRA BAĞCI'DAN MESAJ!

Kanada'da ILAC okulunda öğrenimine devam eden öğrencimiz deneyimlerini bizlerle paylaşıyor.

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

work-and-travel-da-travel-opsiyonlari
2017-09-21 11:25:05

WORK AND TRAVEL'DA TRAVEL OPSİYONLARI

Work and Travel yolculuğunun en keyifli kısmı şüphesiz ki pek çok kişi için Travel’dır.

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

work-and-travel-da-konaklama
2017-09-21 11:13:53

WORK AND TRAVEL'DA KONAKLAMA

Work and Travel’da sosyalleşmek ve yeni kültürler tanımak için programın sağladığı en iyi avantajlardan birisi de bir ev arkadaşına sahip olmaktır.

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

work-and-travel-da-bolge-secimi
2017-09-05 11:14:33

WORK AND TRAVEL'DA BÖLGE SEÇİMİ

Work and Travel Programında Bölge seçiminde hangi kriterler ön plana çıkmaktadır?

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

work-and-travel-da-iyi-is-kotu-is-anlayisi
2017-09-05 11:09:21

WORK AND TRAVEL'DA İYİ İŞ KÖTÜ İŞ ANLAYIŞI

Work and Travel Programında iyi ya da kötü kavramı nedir? Nasıl değerlendirilmelidir?

BLOG DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Success Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Son yıllarda giderek popüler hale gelen yurtdışı eğitim seçenekleri öğrencilere farklı opsiyonlar sunmaktadır. Öğrencilerimiz için

 • Dersten çıktığınızda da o ülkenin dilini duymalısınız ve uygulama yapmalısınız.
 • Bir dil, sadece gramer ile öğrenilmez. Öğrenmek istediğiniz dili o ülkenin kültürünü ve dilin günlük yaşamdaki kullanımını gözlemleyerek pekiştirebilirsiniz.
 • Yurtdışında gideceğiniz okullarda ezbere dayalı eğitim sistemi yerine performans ve pratiğe dayalı bir eğitim sistemi vardır.
 • Yurtdışı Üniversite

  OECD verilerine göre, Türkiye’den yılda yaklaşık 90 bin öğrenci eğitim için yurtdışını tercih ediyor. Yurtdışı eğitimde öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler ise Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa ülkeleri oluyor. Amerika’da yaklaşık olarak 750 bin yabancı öğrenci bulunuyor.

  Öğrencilerin eğitim için yurtdışını tercih etmelerinin başlıca sebepleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Kaliteli eğitim ve geniş bir yelpazeye sahip iş imkânları
  • Öğrenmek istenilen dili yerinde öğrenme ve anadil gibi kullanabilme yetisi
  • Akademik çalışmalar ve araştırma imkânları
  • Çok kültürlü bir ortam ve bu ortamın sunduğu farklı milletlerden arkadaşlıkla
  • Vizyon ve farklı bakış açıları kazanma yetisi
  • Eğitim sonunda iş bulmada getireceği avantajlar

  Yurtdışı Yüksek Lisans

  Yurtdışında bir yüksek lisans programına başvuru yapmak için lisans derecesi almış olmak gerekir. Yüksek lisans programlarına kabul edilmek için lisans mezuniyet not ortalaması genellikle 2.75/4.00 olmalıdır. Daha düşük not ortalamasıyla öğrenci kabul eden okullar da bulunmaktadır. Başvurmak istediğiniz okulun internet sitesinden istenen not ortalamasını öğrenebilirsiniz.

  Yurt dışında yüksek lisans programına başvurmak için bazı üniversiteler Türkiye’deki ALES benzeri sınavlar olan GRE veya GMAT sınavlarından geçerli bir puan almış olmanızı talep edebilir. Ayrıca İngilizce dil yeterliliğinizi gösteren TOEFL veya IELTS sınavlarına girmeniz gerekmektedir.

  Başvurmak istediğiniz okullar sizden bulunduğunuz ülkede geçiminizi sağlayabileceğinizi ve okul masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösteren finansal yeterlilik belgesi isteyecektir. Bu belge sizin ve ailenizin hesabında yeterli para olduğunu gösteren güncel İngilizce bir belge olmalıdır.

  Yurtdışı Yaz Okulları

  Yaz Okulu programları 8-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenen dünyanın en önde gelen yurtdışı eğitim programlarıdır. Yaz aylarında dil eğitimi – kişisel gelişim – tatil amaçlı düzenlenen yaz okulu programları özetle; öğrenciye yabancı dili anavatanında ilerletip pratik etme, farklı birçok kültürü tanıyarak özgüven artışı sağlama ve aynı zamanda unutamayacağı bir yaz tatili geçirme fırsatı verir.

  Öğrenciler münferit ya da grup olarak tercihlerine göre aile yanı ya da yurt konaklamasını tercih edebilirler. Program süresince belirli yoğunluklarda yabancı dil eğitimi alan öğrenciler ders dışında kalan vakitlerde de okul tarafından organize edilen aktivite ve gezilere katılarak yabancı dillerini ders dışında da pratik etme şansı yakalarlar. Bu sayede öğrenciler ilerletmek istediği dilin anadil olarak konuşulduğu bir ülkede tamamen doğal bir ortamda pratik yapar ve dilini geliştirir.

  Unutmayın; yaz okulu programları birkaç haftalık basit tatil programları değildir. Aksine öğrencinin yabancı diline ciddi fayda sağlayan ve en önemlisi küçük yaşlarda kişisel gelişime katkısı en üst düzeyde olan özel programlardır. Özetle; 8-18 yaşları arasındaki çocuğunuza verebileceğiniz müthiş bir armağandır.

  Work and Travel

  Yurtdışına çıkmak ve farklı bir deneyim kazanmak kişi açısından her yönden farklı bir kazanım olacaktır. Work and Travel Programı, üniversite öğrencilerinin belli tarihlerde, en fazla 4 ay süre ile ABD'de hem çalışıp hem de seyahat edebilecekleri bir kültürel değişim programıdır. Bu sayede katılımcılar yaşam masraflarını kendileri karşılayarak farklı kültürlerle iç içe yaşayıp kendilerini geliştirme, yeni arkadaşlıklar kurma ve İngilizce pratik yapma imkânı bulmaktadır. Bu programın asıl amacı kültürel değişimi sağlamak olmakla beraber, öğrencilerin yurtdışına çıkmasını sağlamak ve farklı kazanımlar edinmesine katkıda bulunmaktadır.

  Başlıca avantajı ise giden öğrencilere İngilizce konuşma pratiği sağlamaktır. Dili en iyi öğrenme yöntemlerinden birisi o dili uygulamaktır. Uygulamaya dayalı olmayan hiçbir eğitim sistemi başarılı değildir. Dolayısıyla eğer bir şekilde İngilizce öğrenme sürecinin içindeyseniz ve fırsatınız varsa, öğrendiğinizi kullanma imkânı veren bütün fırsatları değerlendirmelisiniz. İşte Work and Travel programı bu fırsatlardan bir tanesidir.

  Yurtdışı Maaşlı Staj

  Yurtdışında Staj (Internship) programları birçok açıdan farklı kazanımlar edinmenizi sağlayacaktır. Yurtdışında pek çok ülkede staj yapma fırsatı bulabilirsiniz. Staj yapmayı düşünen adayların yabancı dil seviyeleri, yaşları, iş deneyimleri, bütçeleri ve bölümleri gibi konular katılımcıların hangi ülkede nasıl bir staj programına katılabileceğini belirleyen başlıca etkenlerdir. Yurtdışında yapacağınız bu staj sizi iş hayatınızda CV nizi hazırlarken bir adım öne çıkartacaktır.

  eskişehir
  ESKİŞEHİR

  Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. 58/6

  eskişehir
  İSTANBUL

  Göktürk Merkez Mh. Birinci Begonya Sk. Arcadium 3 No:2 D:8 Eyüp

  izmir
  İZMİR

  Kıbrıs Şehitleri Cad. Güneş Apt. No:19/2 Alsancak

  ankara
  ANKARA

  Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Sk. No:61A/5 Çankaya

  antalya
  ANTALYA

  Kültür Mah. 3862 Sk. No:1/2 Kepez

  eskişehir
  NU Global

  Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü

   
  ŞUBELERİMİZ
  • Eskişehir: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad.
   58/6 Eskişehir 0850 303 57 67 / info@success.com.tr
  • İstanbul: Göktürk Merkez Mh. Birinci Begonya Sk. Arcadium 3 No:2 D:8 Eyüp/İstanbul 0850 303 57 67 / info@success.com.tr
  • İzmir: Kıbrıs Şehitleri Cad. Güneş Apt.
   No:19/2 Alsancak 0850 303 57 67 / info@success.com.tr
  • Ankara: Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Sk.
   No:61A/5 Çankaya 0850 303 57 67 / ankara@success.com.tr
  • Antalya: Kültür Mah. 3862 Sk.
   No:1/2 Kepez 0850 303 57 67 / antalya@success.com.tr
  • NU Global By Success International: Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsü 0850 303 57 67 / nuglobal@success.com.tr
  • Türkiyenin Her Yerinden 0850 303 57 67
  SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
  • instagram
  • facebook
  • youtube