DİL OKULU

Success International’ın Sunduğu Hizmetler

Ücretsiz Danışmanlık, İndirimli Dil Okulları, Profesyonel Vize Danışmanlığı, Programınızın Son Gününe Kadar Destek

Ücretsiz Danışmanlık: Success International tamamen ücretsiz danışmanlık verir. Partneri olduğumuz binlerce okul arasından hedeflerinize ve bütçenize uygun okul alternatifleri çıkarılarak sizin için doğru program seçilir. Unutmayın, Success International’a seçmiş olduğunuz okulun resmi eğitim ya da konaklama ücretleri haricinde hiç bir danışmanlık ücreti ödemezsiniz. Herhangi bir okula online olarak kendinizin de başvuruda bulunabilirsiniz ancak bu durumda kayıt, vize, konaklama organizasyonu vs gibi bir çok bilgi ve deneyim gerektiren süreci kendinizin takip etmesi gerekmektedir. Ayrıca profesyonel destek almadan yapılan birçok başvuruda hatalar sonucu olumsuzluklarla karşılaşılabilmektedir. Bu riskleri almak yerine tamamen aynı ücretleri ödeyerek uzman danışmanlarımızdan ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

İndirimli Dil Okulları: Birçok dil okulu yılın belirli dönemlerinde belirli acenteler için indirimler uygulayabilmektedir. Success International yılın her döneminde yapacağınız başvurularda size özel hazırlayacağı program tekliflerinde o an aktif olan indirim ya da promosyonlara her zaman öncelik vermektedir. Bu şekilde aynı kalitede eğitimi daha ucuza satın alma şansını değerlendirebilirsiniz.

Profesyonel Vize Danışmanlığı: Bir dil okulu programına karar vermeden önce eğitim alınacak ülkenin vize kriterleri de doğru şekilde değerlendirilmelidir. Hiç bir katılımcı için herhangi bir ülkeye %100 vize alacağını söylemek doğru değildir ancak, bugüne kadar hedeflerine ulaşan binlerce öğrencimiz ve kurumsal referanslarımız doğrultusunda bir öğrencinin gitmek istediği ülkeye vize alıp alamayacağı konusunda çok büyük oranda doğru tahminlerde bulunduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Uzman danışmanlarımız her dosya için tüm evrakların eksiksiz olduğundan emin olarak başvurularınızı hazırlamaktadır.  

Programınızın Son Gününe Kadar Destek: Success International olarak fark yaratmaya çalıştığımız en önemli konulardan birisi, öğrencilerimizle iletişimimizin her aşamada devam etmesidir. Programınıza karar verdiğiniz ilk günden Türkiye’ye dönene kadar bir telefon, e-mail ya da mesaj uzağınızdayız. Konu ne olursa olsun bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı eğitim ile yabancı dilinizi o dilin anavatanında geliştirin.
A'dan Z'ye Yurtdışı Eğitim Süreci
Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Executive Programlar, Teacher Training, Hukuk İngilizcesi
Aile Yanı Konaklama, Yurt Konaklaması, Öğrenci Evi, Otel Konaklaması
Doğru süre, doğru lokasyon, doğru program
Ücretsiz Danışmanlık, İndirimli Dil Okulları, Profesyonel Vize Danışmanlığı, Programınızın Son Gününe Kadar Destek