DİL OKULU

Dil Okulu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Doğru süre, doğru lokasyon, doğru program

Doğru Süre: Eğitim süresi, hedefleriniz doğrultusunda amacınıza ulaşabilmeniz için en belirleyici etkendir. Mevcut seviyenize ve hedeflenen seviyeye göre süreyi doğru seçmek programınızın başarılı sonuçlanması için çok önemlidir. Unutmamak gerekir ki yabancı dil eğitimi çok kısa sürelerde mucize beklenmemesi gereken, süreklilik isteyen bir süreçtir.

Doğru Lokasyon: Eğitim almak isteyeceğiniz ülkenin coğrafi koşulları, ekonomik durumu, kültürel yapısı ve eğitim sistemi gibi özellikleri tercih edeceğiniz lokasyonun doğruluğuyla ilgili önemli etkenlerdir. Eğitim süreniz boyunca mutlu bir program geçirmeniz, programınızın verimini arttırarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır. Tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de ilgilendiğiniz ülkenin vize kriterlerine uygunluğunuzdur. Success International danışmanları bu konuda mevcut durumunuzu değerlendirerek sizin için en mantıklı ve doğru alternatifleri sunarlar.

Doğru Program: Eğitiminizden maksimum veremi alabilmeniz doğru programı seçmenizle tamamen doğru orantılıdır. Örneğin genel programlar dil seviyenizi daha ileri aşamaya taşımak için tasarlanmıştır ve her seviyeden katılımcı başvuruda bulunabilir. Ancak sınav hazırlık programları yoğun olarak sınav teknikleri üzerine eğitim vermektedir ve katılabilmek için genellikle orta-üst seviyede dil bilgisine sahip olmak gerekmektedir. Ya da belirli bir seviyede dil bilgisine sahipseniz ancak bunu iş hayatında aktif olarak kullanamıyorsanız sizin için iş programlarına katılmak doğru olacaktır.

Yurtdışı eğitim ile yabancı dilinizi o dilin anavatanında geliştirin.
A'dan Z'ye Yurtdışı Eğitim Süreci
Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Executive Programlar, Teacher Training, Hukuk İngilizcesi
Aile Yanı Konaklama, Yurt Konaklaması, Öğrenci Evi, Otel Konaklaması
Doğru süre, doğru lokasyon, doğru program
Ücretsiz Danışmanlık, İndirimli Dil Okulları, Profesyonel Vize Danışmanlığı, Programınızın Son Gününe Kadar Destek