MALTA

ADIM ADIM MALTA DİL OKULLARI

İlk Görüşme: Malta’da İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen danışanımızla yaptığımız ilk görüşmede, öncelikle danışanın Malta Vizesi için gerekli yeterliliklere sahip olup olmadığı incelenir. Aday vize için uygun ise, danışanın istek ve beklentileri doğrultusunda eğitimi için doğru şehir tercihi yapılmaya çalışılır. Danışanın dil eğitimindeki hedeflerine göre dil eğitiminin süresi belirlenir. Son olarak eğitimi için ayırdığı bütçeye göre okul alternatifleri belirlenir ve en doğru okul seçimi gerçekleştirilir.

Okul Kayıt: Danışanla birlikte tarih, süre, şehir ve okul tercihleri yapıldıktan sonra, okulun kayıt formu doldurulur ve okulun ön kayıt ücreti, tüm eğitim ücreti ve konaklama ücreti toplamı okula gönderilir.

Okul Onayı:  Seçilen okuldan danışanın okul kabul belgeleri ve faturası geldikten sonra, danışanın seçtiği hafta sayısına uygun olarak Malta Vizesine başvuru için hazırlıklara başlanır.

Vize Hazırlık:  Gerekli vize belgeleri listesi öğrenciye sunulur, Success tarafından hazırlanması gereken belgeler hazırlanır.

Vize Başvurusu: Öğrencinin tüm belgeleri hazır olduğunda bu belgeler en son danışmanlarımız tarafından kontrol edilir. VFS Global Vize Toplama Merkezi'nden danışanın vize randevusu alınır ve vize başvurusu gerçekleştirilir.

Uçak Bileti ve Son Hazırlık: Vizesi onaylanan danışanımızın, uçak biletleri alınır. Son okul onayları okuldan istenerek danışanlarımıza yurtdışı çıkış işlemleri ve Malta’da ki hayat hakkında oryantasyon verilir ve öğrencinin sağlıklı bir biçimde okuluna ulaşması sağlanır.