8 - 18 YAŞ YAZ OKULU

Liderli Grup Yaz Okulu Programları

Liderli Grup Yaz Okulu Programları hakkında tüm detaylar

Success International Yurt Dışı Eğitim; yıllardır Türkiye'nin dört bir yanından onlarca okul ve kuruma çözüm ortağı olarak hizmet vermekte ve ağırlıklı olarak özel okulların yurt dışı grup yaz okulu programlarını organize etmektedir. Grup yaz okulu programlarında bireysel programlardan farklı olarak, okullarımızın lider öğretmenleri de gruba eşlik etmekte ve program süresi boyunca öğrencilerin yanında olmaktadır.

Bununla birlikte her yıl hizmet verdiğimiz okulların haricinde çok sayıda veilimiz öğrencisini yaz okulu programına göndermek için bize başvurmakta ancak öğrencilerin programları boyunca yanlarında Türkçe konuşan bir yetişkin olup olmayacağını sorabilmektedir. Tam olarak bu nedenle okul gruplarımız haricinde de Liderli Grup Yaz Okulu Programları organize etmekteyiz. Böylece Türkiye'nin farklı illerinden grup programlarımıza kayıt olan öğrencilerimiz, gruplarımıza dahil ettiğimiz Türk liderleri eşliğinde seyahat etme imkanı elde etmektedir.

Liderli Grup Yaz Okulu Programlarımız kapsamında öğrencilerimiz maksimum 10 kişilik gruplar halinde, onlara Türkiye'den itibaren program süresi boyunca her aşamada eşlik edecek olan Türk grup liderleri ile birlikte hareket ederler. Grup liderlerimiz Türk İngilizce öğretmenleridir ve ihtiyaç olan her an öğrencilerin yanındalardır. 

Bu sayede, özellikle ilk kez yurdışı eğitim tecrübesi yaşayacak olan öğrenci ve velilerimiz çok daha rahat ve güvende hissedebilirler.

 

 

Yaz Okulu programları 8-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenen dünyanın en önde gelen yurtdışı eğitim programlarıdır.
Baştan sona yaz okulu süreci
Yaz okulu 8-18 yaşları arasındaki çocuğunuza verebileceğiniz müthiş bir armağandır.
Yaz okulu hakkında kısa bilgiler
Kaliteli, güvenli ve profesyonel hizmet
Success 2024 Yaz Okulu Broşürü
İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Malta'daki yaz okulu merkezlerimizin tüm detayları
Liderli Grup Yaz Okulu Programları hakkında tüm detaylar