8 - 18 YAŞ YAZ OKULU

Adım Adım Yaz Okulu

Baştan sona yaz okulu süreci

Ülke – Şehir – Süre Karar Aşaması
•    Alanında uzman Success Yurtdışı Eğitim danışmanları ile yaptığınız görüşmeler sonucunda, öğrenciniz ya da grubunuz için talepleriniz doğrultusunda size uygun olan lokasyona ve program süresine karar verilir. Bu aşamada öğrencinin yaşı, ilk kez katılacak ya da tecrübeli olması ve kişisel tercihleri göz önünde bulundurulur.

Kayıt İşlemleri
•    Karar verilmiş programın tüm detaylarını içeren Success Yaz Okulu Kayıt Formu – Sözleşmesi, öğrenci ve velisi tarafından doldurulup ilgili kayıt ücreti ödenerek kayıt işlemi gerçekleştirilir.

Vize İşlemleri
•    Programa katılınacak ülkenin vize prosedürleri doğrultusunda ihtiyaç olunacak vize evraklarının tam listesi öğrenci velisine teslim edilir. Vize başvurusu için gerekli tüm dokümanlar Success Yurtdışı Eğitim danışmanları tarafından ücretsiz ve eksiksiz olarak hazırlanarak, öğrenci ya da gruba danışmanlarımızın da refakat etmesiyle vize başvuruları yapılır.

Seyahat Öncesi Oryantasyon
•    Programınızın başlamasına kısa süre kala ofislerimizde ya da okulunuzda yapılan toplantılarda öğrenci ve velilerimiz valiz hazırlığından yolculuğa, derslerden aktivite ve gezilere, iletişimden kültür farklılıklarına kadar her konuda uzman danışmanlarımız tarafından bilgilendirilir.

Gidilecek Ülkeye Ulaşım
•    Arzu edilmesi durumunda şehrinizden havalimanına ulaşım tarafımızdan organize edilir. Success Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız ve Türk grup liderlerimiz eşliğinde havalimanında check-in işlemleriniz gerçekleştirilerek uçuşunuzla birlikte seyahatiniz ve programınız başlamış olur.

Havalimanından Transfer
•    Gidilen ülkeye varışımızın ardından transfer ekiplerimiz öğrencimizi ya da Türk liderlerimiz ve SUCCESS danışmanlarımız eşliğinde gruplarımızı havalimanında karşılayarak özel araçlar ile konaklayacakları ve eğitim alacakları merkeze güvenli bir şekilde ulaştırır.

Merkeze – Konaklamaya Yerleşim
•    Seçilen konaklama türüne göre liderlerimiz ve danışmanlarımız eşliğinde öğrenci ya da grubumuz konaklayacağı üniversite yurduna ya da ailenin yanına güvenli bir şekilde yerleştirilir.

Eğitim
•    Programın ilk günü yapılan seviye belirleme sınavı ile öğrenci yabancı öğrencilerle birlikte uygun sınıfa yerleştirilerek eğitimine başlar. Dersler genellikle hafta içi sabahları ya da öğleden sonraları yapılmaktadır.

Aktivite – Geziler
•    Öğrenciler ders dışında kalan zamanların tamamında; öğleden sonraları, akşamları ve hafta sonları katıldıkları aktivite ve gezilerle İngilizcelerini sosyal hayatta da pratik ederek gidilen ülkenin kültürünü daha yakından tanıma şansı yakalarlar.

Sertifika
•    Programın son günü yapılan sınav ile öğrenci programına katıldığı uluslararası standartlara akredite okulundan son seviyesini gösteren katılım sertifikasını alır.

Yaz Okulu programları 8-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenen dünyanın en önde gelen yurtdışı eğitim programlarıdır.
Baştan sona yaz okulu süreci
Yaz okulu 8-18 yaşları arasındaki çocuğunuza verebileceğiniz müthiş bir armağandır.
Yaz okulu hakkında kısa bilgiler
Kaliteli, güvenli ve profesyonel hizmet
Success 2024 Yaz Okulu Broşürü
İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda ve Malta'daki yaz okulu merkezlerimizin tüm detayları
Liderli Grup Yaz Okulu Programları hakkında tüm detaylar