YENİ ZELANDA

WELLINGTON DİL OKULLARI

NEW ZEALAND LANGUAGE CENTRES

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları ile ilgili destek verdiğimiz aşamaları detaylı olarak görmeniz için yukarıdaki “Adım Adım Yeni Zelanda Dil Okulları” kelimesine tıklayabilirsiniz. Burada Yeni Zelanda’da dil öğrenimi konusunda bir ön bilgi sunacağız.

Yeni Zelanda, Türkiye’den çok uzakta ve çok farklı bir kültüre sahip oldukça büyük bir ülkedir. Bu ülkede dil eğitimi almak, bir macera tecrübesini de yanında getirecektir. Ülke çok büyük olduğu için kent yaşamından sahil şeridine, dağ ve kır yaşamından yemyeşil ovalarına kadar her türlü coğrafi koşula rastlamak mümkündür. Ancak dil okullarının merkezi olarak bilinen ve Yeni Zelanda’nın en büyük şehri olan Auckland çok kültürlü güzel bir şehir yapısına sahiptir, hem de etrafında görülmeye ve gezmeye değer güzel bölgeler bulunmaktadır. Birçok dil okulunun bu şehirde bulunması nedeniyle, şehirde birçok yabancı öğrenciye rastlamanız mümkündür. Çok kültürlü şehrin yapısına bu öğrenciler de renk katmış oluyorlar.

Auckland şehrinde ve genel olarak Yeni Zelanda’da temiz bir İngilizce konuşulmaktadır, o nedenle Yeni Zelanda İngilizce dil eğitimleri için dünya genelinde tercih edilen ülkelerdendir. Dil öğreniminin yanında, farklı yaşamlar görmeyi ve farklı tecrübeler de edinmeyi isteyen öğrencilerin ilgi odağı olmuştur. Uzak bir ülke olduğu için 2-4 haftalık eğitimler yerine en az 12 haftalık eğitim programları tercih edilmektedir. Bu eğitim süreleri de özellikle belli bir İngilizce alt yapısına sahip öğrencileri iyi bir şekilde İngilizce okuyabilen, anlayabilen ve konuşabilen duruma getirmektedir. Öğrencilerin sosyal hayata katılımları ve daha fazla iletişime geçmeleri de yabancı dil seviyelerinin ilerlemesine katkı sağlayacaktır. Yeni Zelanda ve özellikle Auckland şehri sosyal hayata katılabilmek için kültürel yapısı itibariyle de oldukça avantajlı ve uygun bir şehirdir.

Success Yurtdışı eğitim ofislerine geldiğiniz zaman, danışmanlarımız sizlere bu ülkede dil okullarına gitmeniz için gerekli şartları ve bu ülkenin sağlayabileceği tüm avantajları detaylı olarak anlatacaklardır. Vize alma uygunluğunuz ve şartlar, ülkede konaklama seçenekleriniz, seyahat için dikkat etmeniz gereken bilgiler ve bu eğitim için ayırmanız gereken bütçe konusunda da tüm detayları danışmanlarımızdan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Danışmanlarımız Yeni Zelanda dil okullarına başvurunuzdan itibaren, eğitiminizin sonlanıp Türkiye’ye dönüşünüze kadar olan her aşamada size destek olmaya devam edecektir.