YENİ ZELANDA

ADIM ADIM YENİ ZELANDA DİL OKULLARI

İlk Görüşme: Yeni Zelanda’da İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen danışanımızla yaptığımız ilk görüşmede, öncelikle danışanın Yeni Zelanda Vizesi için gerekli yeterliliklere sahip olup olmadığı incelenir. Aday vize için uygun ise, danışanın istek ve beklentileri doğrultusunda eğitimi için doğru şehir tercihi yapılmaya çalışılır. Danışanın dil eğitimindeki hedeflerine göre dil eğitiminin süresi belirlenir. Son olarak eğitimi için ayırdığı bütçeye göre okul alternatifleri belirlenir ve en doğru okul seçimi gerçekleştirilir.

Okul Kayıt: Danışanla birlikte tarih, süre, şehir ve okul tercihleri yapıldıktan sonra, okulun kayıt formu doldurulur ve okulun ön kayıt ücreti okula gönderilir.

Okul Onayı:  Seçilen okuldan danışanın okul kabul belgeleri ve faturası geldikten sonra, danışanın seçtiği hafta sayısına uygun olarak Yeni Zelanda Vizesine başvuru için hazırlıklara başlanır.

Vize Hazırlık: Gerekli vize belgeleri listesi öğrenciye sunulur, Success tarafından hazırlanması gereken belgeler hazırlanır.

Vize Başvurusu: Öğrencinin tüm belgeleri hazır olduğunda bu belgeler en son danışanlarımız tarafından kontrol edilir. Son olarak danışanın vize randevusu alınır ve vize başvurusu Yeni Zelanda Konsolosluğuna sunulur.

Program Ücreti Ödemesi, Uçak Bileti ve Son Hazırlık: Vizesi onaylanan danışanımızın, uçak biletleri alınır ve geri kalan okul ödemeleri tamamlanır. Ödemeler tamamlandığında okuldan temin edilecek konaklama ve karşılama onayları ile birlikte danışanlarımıza yurtdışı çıkış işlemleri ve Yeni Zelanda’da hayat hakkında oryantasyon verilir ve öğrencinin sağlıklı bir biçimde okuluna ulaşması sağlanır.