İRLANDA

ADIM ADIM İRLANDA DİL OKULLARI

İlk Görüşme: İrlanda’da İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen danışanımızla yaptığımız ilk görüşmede, öncelikle danışanın İrlanda vizesi için gerekli yeterliliklere sahip olup olmadığı incelenir. Aday vize için uygun ise, danışanın istek ve beklentileri doğrultusunda eğitimi için doğru şehir tercihi yapılmaya çalışılır. Danışanın dil eğitimindeki hedeflerine göre dil eğitiminin süresi belirlenir. Son olarak eğitimi için ayırdığı bütçeye göre okul alternatifleri belirlenir ve en doğru okul seçimi gerçekleştirilir.

Okul Kayıt: Danışanla birlikte tarih, süre, şehir ve okul tercihleri yapıldıktan sonra, okulun kayıt formu doldurulur ve okulun ön kayıt ücreti, tüm eğitim ücreti ve konaklama ücreti toplamı okula gönderilir.

Okul Onayı:  Seçilen okuldan danışanın okul kabul belgeleri ve faturası geldikten sonra, danışanın seçtiği hafta sayısına uygun olarak İrlanda Vizesine başvuru için hazırlıklara başlanır.

Vize Hazırlık:  Gerekli vize belgeleri listesi öğrenciye sunulur, Success tarafından hazırlanması gereken belgeler hazırlanır.

Vize Başvurusu: Öğrencinin tüm belgeleri hazır olduğunda bu belgeler en son danışanlarımız tarafından kontrol edilir. VFS Global vize toplama merkezinden danışanın vize randevusu alınır ve vize başvurusu gerçekleştirilir.

Uçak Bileti Alımı Ve Son hazırlık: Vizesi onaylanan danışanımızın, uçak biletleri alınır. Son okul onayları okuldan istenerek danışanlarımıza yurt dışı çıkış ve İrlanda’da ki hayat hakkında oryantasyon verilir ve öğrencinin sağlıklı bir biçimde okuluna ulaşması sağlanır.