İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / OXFORD / ST CLARE’S ENGLISH

england

a

ST CLARE’S ENGLISH

60 yıllık eğitim tecrübesiyle oldukça kaliteli eğitim vermeyi amaç edinmiş, nezih ve butik bir okuldur. Oxford merkeze 20 dk uzaklıkta konumlandırılmış, tarihi Victorian tarzı ancak içi modern bir şekilde dizayn edilmiş binasında hizmet vermektedir.

English UK, British Counsil, BAC aldığı akreditasyonlardan sadece birkaçıdır. 2014 yılı içinde hem British Council’den hem de British Council Accreditation Council’den ‘’mükemmelliğin merkezi’’ ödülünü almıştır. 2015 yılında da yine aynı ödülü The Independent Schools Inspection (PFE)’dan almışlardır. English Language Course, English Plus Academic Subjects, University Foundation Course katılabileceğiniz programlar arasındadır.

Okula birçok milletten öğrenci gelmektdir. Son açıklanan verilere göre sıralamata bakıldığında ilk 5 millet; Almanya, İtalya, Çin, Belçika ve Rusya’dır. Bu okuldaki Türk öğrenci oranı %0 dır.

Üst düzey bir kaliteye sahip olan bu okulu tercih ettğinizde, aldığınız eğitimden kesinlikle memnun olacağınızın garantisini verebiliriz.

OXFORD Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız