İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / OXFORD / KINGS COLLEGES

england

a

KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGES birçok ülke ve şehirde şubeleri bulunan ve köklü bir geçmişe sahip bir zincir okuldur. Eğitim sektöründe 50 yıldan fazla deneyime sahiptirler. Bu tecrübeye dayanarak öğrencilerine öğrenme sürecinin garantisini verebilmektedir. El Gazette diye bilinen global tarzda İngilizce okullarından haberlerin verildiği en pretijli gazete de Kİngs College için ‘’mükemmelliğin merkezi’’ tanımını yapmıştır.Oxford’da ise St.Michaels ve St. Josephs de şubeleri bulunmaktadır.

St.Michaels şubesi Oxford’un merkezinde bulunmakta ve restaurant, café, alışveriş merkezleri gibi yerlere yürüme mesafesindedir. Geniş, aydınlık ve modern bir şekilde dizayn edilmiş 10 sınıf kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ayrıca burası Oxford’un resmi IELTS test merkezidir.

St.Josephs şubesi ise merkeze 20 dk uzaklıkta bulunan Cowley bölgesinde konumlandırılmıştır. Bu şubede daha çok akademik programlar verilmektedir.

British Council akreditasyonu bulunan bu okulda tecrübeli öğretmenler tarafından eğitim verilmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen, enejik ve dinamik bir eğitim sistemine ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış binaları göz önüne alındığında tercih edilesi bir okuldur. Türk öğrencilerin daha az katılımı olan bir okul ve Oxford gibi bir öğrenci şehrinde eğitim almayı tercih edecekseniz kesinlikle doğru adrestesiniz.

OXFORD Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız