İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / OXFORD / EC ENGLISH

england

a

EC ENGLISH

EC, birçok ülkede ve şehirde şubesi olan bir zincir okuldur. 2013 yılında öğrencilere kapılarını açan EC Oxford, oldukça merkezi bir yerde konumlanmıştır. Sınıfları oldukça modern dizayn edilmiş ve maksimum 15 kişiliktir. EC eğitim programı, uluslararası standartlara uygun görülmüş ve ’2016 StudyTravel Magazine Awards’’ ödülünü almıştır.

Okulda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve IELTS Sınav hazırlık kursları verilmektedir.

Birçok milletten öğrenci Kabul eden okulda, son açıklanan verilere göre Türk öğrencilerin katılım oranı %9 dur.

EC’yi farklı kılabilecek diğer özellikler göz önünde bulundurulduğunda , İngilizce’nin en eğlenceli ve sosyal şekilde öğretildiğini görmekteyiz. Bunu da ders sonrası aktiviteleri en yoğun şekilde sağlayan geziler, kulüpler ve birebir öğretmenlerin de katıldığı kültürel aktiviteler izler.

Bunların yanı sıra, eğitim bilinci de modernize olmuş olan bu okulda onların tabiri ile ‘EC garantisi’ vardır. Yani tek yapmanız gereken kendinizi öğrenmeye adamak, bütün derslere katılmak ve tüm ödevleri ve testleri tamamlamak. Bu şekilde seçtiğiniz kursa gore belirlenmiş olan sürede ( min 12 / 16 hafta ) okul size başarıya ulaşmak için garanti veriyor. Eğer beklenen düzeyde ilerleme kaydedemezseniz, size hedefe ulaşabilmeniz için gerekli tüm ek dersleri, yardım ve desteği ekstra bir ücret almadan karşılıyor. 

OXFORD Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız