İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / OXFORD / BRITISH STUDY CENTRES

england

a

BRITISH STUDY CENTRES

İngiltere’nin Londra, Brighton, Manchester, York ve Edinburgh şehirlerinde de şubeleri olan BSC’nin Oxford şubesi tarihi St. Giles bölgesinde konumlandırılmıştır. Ashmolean Müzesi, Oxford Üniversitesi, Cornmarket gibi popular yerlere sadece 50 metre mesafededir. Okulun ayrıca terası bulunmaktadır. English UK, British Council, ALTO merkezlerinden akreditasyonu olmakla birlikte,

Okul oldukça modern diyazn edilmiş ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Geniş ve ferah 17 sınıf kapasitesiyle General English, Business English ve Exam Preparation ( IELTS, TOEIC&TOELF, FCE&CAE ) alanlarında hizmet verilmektedir. Bristish Study Centres 80 milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktaktadır. Ilk 5 sıralamaya bakıldığında İtalya, Japonya, Fransa, Almanya ve Suudi Arabistan gelmektedir. Türk öğrencilerin bu şubeye katılım oranı ise %4 dür.

Oxford’un merkezinde, eğitiminizi kolaylaştıracak teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve rahatınız için modern bir şekilde dizayn edilmiş, yüksek eğitim standartlarına sahip bu okul tercihleriniz arasında kesinlikle ön sıraya geçecektir.

OXFORD Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız