İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / LONDON / WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH

england

a

WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH

Londra Merkeze 20 dk uzaktlıkta olan bu okul, Wimbledon yerleşkesinde bulunur ve, tren ve metro istasyonuna sadece 3dk mesafededir. Okulun 22 sınıflık kapasitesi mevcuttur. Gerek akademik altyapısıyla gerekse IELTS, PTE, OET & Cambridge test merkezi oluşuyla, eğitim standartları açısından bakıldığında İngiltere’nin en iyi üç okulundan biridir. Ayrıca, British Council teftiş raporlarına göre 15 farklı bölgede kalite standartlarını yakalayabilmiş tek okuldur.

2015-2016 eğitim dönemi baz alındığında 10 dan fazla milletten öğrenci kabul etmiştir. Katılım yoğunluğu ortalamasına bakarsak, %15 İsviçre, %14 Güney Kore, %9 İtalya ilk 3 sıralamadadır. Türkiye’den ise bu okula %3 oranında bir katılım olmuştur.

Büyük ve güzel bir bahçesi olan bu okulda, boş vakitlerinizde piyano çalabilir veya masa tenisi oynayabilirsiniz. Ya da okulun kütüphanesinden 300 İngiliz filmlik arşivinden film ödünç alabilirsiniz. Okul dışında vakit geçirmek istediğinizde birkaç dakikalık mesafelerde cafe, bar, pub ve restaurantları bulabilirsiniz.

Londra merkez in kalabalığından biraz olsun uzak kalmak istiyorsanız Wimbledon School of English hem kalite olarak hem de sosyal aktiviteleriyle taleplerinizi karşılayacak bir okuldur.

LONDON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız