İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / LONDON / ST. GILES INTERNATIONAL ( HIGHGATE )

england

a

ST. GILES INTERNATIONAL ( HIGHGATE )

St. Giles 1955 yılında kurulmuş İngiltere, Amerika ve Kanada’da şubeleri bulunan zincir bir okuldur. Okul British Council tarafından 2013 yılında gösterilen farklı parametreleri sağladığı doğrultusunda ödüllendirilmiştir. Yine uluslar arası çapta yayınlanan EL Gazette de St. Giles’ı İngiltere’deki en iyi okullar arasında göstermiştir.

Eğitim kalitesiyle emsalleri ile kıyaslandığında öne çıkan bu okulun, Londra’da iki merkezi bulunmaktadır.

Bir tanesi Londra merkezde Bloomsbury bölgesinde konumlanmış, 750 öğrenci kapasiteli büyük ve modern bir binada 56 sınıflık kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Londra’da ki diğer şube olan Highgate şubesi ise şehrin kalabalığından uzakta, daha küçük ve sevimli bir bölge olan Kuzey Londra’da konumlandırılmıştır. Okul binası 100 yıllık köklü bir yapıdır ve geniş bir bahçesi bulunmakta ve 23 sınıflık kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Her iki merkezin de, 60 yıllık tecrübeyi ve modern eğitim sistemlerini entegre ettiğini söyleyebiliriz. Bu sebeple St. Giles, her yıl dünyanın her tarafından binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Japonya, Italya, Kore, Isviçre ve Türkiye bu okulu en çok tercih eden öğrencilerin bulunduğu en yoğun 5 ülkedir. Son açıklanan verilere gore ise Türk öğrencilerin bu okulu tercih oranı ise %9 oranındadır.

İster şehir merkezinde ister şehrin kalabalığından biraz uzakta olan şubelerden birini tercih edin, okulun benimsemiş olduğu kaliteli eğitim politikasi ve 60 yıllık eğitim deneyimleri sayesinde taleplerinize karşılık bulabileceğiniz bir okul olacaktır.

LONDON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız