İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / LONDON / LONDON SCHOOL OF ENGLISH ( HOLLAND PARK GARDENS )

england

a

LONDON SCHOOL OF ENGLISH ( HOLLAND PARK GARDENS )

London School of English, 1912 yılında kurulmuş olan en köklü dil okullarından biridir. Londra’da iki farklı merkezi bulunmakla birlikte diğer şubesi İngiltere'nin Canterbury şehrindedir. Londra'daki şubelerden biri olan Holland Park Gardens, Holland Park’taki Executive Centre’da konumlandırılmış ve 28 sınıf kapasitesiyle hizmet vermektedir. Londra'nın en meşhur ve bilinen parkı olan Hyde Park'a 20dk yürüme mesafesindedir. Bu muhit Londra’nın en tercih edilen yerlerinden biridir. Bu merkezde daha çok İş İngilizcesi ve Profesyonel kurslarla ilgili eğitim verilmektedir. Ulus dağılımına bakıldığında Türk öğrencilerin bu okulu 5. sırada tercih ettiği görülmektedir ve okuldaki öğrencilerin yaş ortalaması ise 18 ile 29 arasındadır. 

Westcroft Square şubesi Chiswick ve Hammersmith bölgelerinin arasında konumlandırılmış ve 14 sınıf kapasitesiyle hizmet vermektedir. Daha çok Genel ve İş ingilizcesi ile sınavlara hazırlık programlarında eğitim verilmektedir. Okul, Stamford Brook metro istasyonuna 5 dk yürüme mesafesindedir.

Okulun British Council, English UK, Quality English ve IALC den akreditasyonları bulunmaktadır ve birçok milletten öğrenci kabul etmektedir. Son açıklanan verilere göre ilk 5 sıralamaya bakıldığında İsviçre, İtalya, Fransa, Japonya ve Brezilya Westcroft şubesini tercih eden milletlerdir. Bu okulun öğrenci yaş ortalaması ise 20 ile 37 arasındadır. 

LONDON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız