İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / LONDON / EUROCENTRES ( LONDON ELTHAM )

england

a

EUROCENTRES ( LONDON ELTHAM )

Hem farklı dillerde eğitim veren hem de farklı ülke ve şehirlerde şubeleri olan büyük bir zincir okuldur. British Council tarafından kontrol edilen bütün kalite parametrelerinde başarı sağlamış olan merkez, aynı zamanda İngiltere’nin en büyük IELTS merkezlerinden biridir.

Londra’da iki farklı bölgede merkezi vardır.

Londra Merkez’deki görkemli okul binası 19. yy’da inşa edilmiş, geniş bahçeli bir yapı olup Victoria Station’a yakın bir yerde konumlandırılmıştır. 17 geniş ve aydınlık sınıfı ve bir tane de geniş konferans salonu ile hizmet vermektedir.

Birçok milletten öğrenciye ev sahipliği yapan bu okulda, son verilere göre en çok Asya, Batı Avrupa ve Latin Amerika ülkelerinden öğrenciler gelmiştir. Türk öğrencilerin Londra merkez şubeyi tercih etme oranı %8 dir.

Londra merkezden trenle 25 dk uzaktıkta olan, yeşillikler içerisinde doğal güzelliklerle dolu olan Eltham, Londra’nın güney doğusunda yer almaktadır. 14 adet sınıf ve iki adet büyük konferans salonu ile hizmet vermektedir. Türk öğrencilerin bu okulu tercih  etme oranı ise %2-3 arasında seyretmektedir.

Hem kaliteli eğitimiyle öne çıkan hem de Londra’da iki farklı konum için öğrencilere seçme şansı sunan okul, ideal bir tercih olacaktır.

LONDON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız