İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / HASTINGS / EMBASSY ENGLISH

england

EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

40 yıllık eğitim tecrübesiyle, birçok ülke ve şehirdeki şubelerinde eğitimine devam eden Embassy’nin Hasting şubesi merkezde konumlandırılmıştır. Okulun konumu Hasting sahiline ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir. Bu okulda Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Okulun sınıf kapasitesi 15 olmakla birlikte maksimum öğrenci sayısı 15 i geçmemektedir.

Embassy English, British Council ve English UK tarafından akreditasyonu bulunan bu okul, yüksek eğitim standartlarına sahip, dünyadaki en iyi dil eğitimi veren okullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca kendi şubeleri dışında dünyanın birçok ülke ve şehrinde partner okullarla çalışmaktadır. Embassy'ye birçok milletten öğrenci gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında son açıklanan verilere göre 1. Sırada İtalya gelmektedir. Türk öğrenciler ise bu noktada 5.sırada yer almaktadırlar.

Embassy okulları eğitim kriterlerini yüksek tutan ve öğrencilerinin hedeflerine ulaşmada kendilerine has bir yöntem uygulamakta ve öğrenme garantisi vermektedir.

‘Study Travel Magazine Star Awards’ ödülüne layık görülmüş olan bu okulu, eğitim kalitesi ve tecrübesiyle değerlendirdiğimizde kesinlikle tavsiye edebiliriz.

HASTINGS Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız