İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / CAMBRIDGE / STUDIO CAMBRIDGE

england

a

STUDIO CAMBRIDGE

STUDIO CAMBRIDGE YENI METIN

Studio Cambridge 1954 yılında kurulmuş, zincir olmayan ancak butik okullar arasında yüksek standartlarını yıllar boyu devam ettirmesiyle ünlenmiş, Cambridge’in en eski dil okuludur.

Ana okul binası şehir merkezine 10dk lık yürüme mesafesinde, tren istasyonundan ise yalnızca 400m uzaklıkta, Station Road’da konumlandırılmıştır. 20.yy dan kalma iki binadan oluşan Cambridge Studio’nun diğer binası ise Hills Road Sixth Form College’da konumlandırılmış ve ana binaya 10dk lık yürüme mesafededir.

Okulda her seviyede İngilizce eğitimi verilmekle birlikte yılın belirli zamanlarında IELTS ve Cambridge FCE, CAE sınavları için de tam zamanlı sınava hazırlık kursları verilmektedir. Bunların dışına yaz ve kış okulu kampları da olanaklar arasındadır.

Okulun her iki binası da teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve ana bina 23 sınıf yaz okulu binası ise 20 sınıflık kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Cambridge Studio, dünyanın her yerinden 4000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve sıralamaya bakıldığında ilk 5 millet İtalya, Japonya, İsviçre, Türkiye ve Kore’dir. Türklerin bu okula katılım oranı ise %8 olarak açıklanmıştır.

Hem köklü bir geçmişe sahip olan hem de yıllardır eğitim kalitesinden hiç ödün vermeden bugünlere gelen bu okulu, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

CAMBRIDGE Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız