İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / CAMBRIDGE / KAPLAN INTERNATIONAL

england

a

KAPLAN INTERNATIONAL

Kaplan Inc. 1938 yılında kurulmus, günümüzde  30 dan fazla ülkede yaklaşık 1 milyon öğrenciye hizmet veren ve sadece İngiltere’de 11 farklı şehirde şubeleri bulunan bir okuldur. 

Cambridge’de bulunan şubesi şehir merkezine 10 dk bir mesafede konumlandırılmıştır. Şehri otobüsle, bisikletle veya yürüyerek dolaşmak oldukça kolaydır. Dolayısı ile okuldan sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilen bu okula son verilere göre 50 milletten öğrenci gelmiştir. Okul British Council ve English UK den akreditedir ve bu okulda Intensıve English, Long-Term Courses, Business English ve Exam Preparation alanlarında hizmet vermektedir.

Okul, eğitim süresi boyunca öğrencilerine K +tools adında online öğrenim programı sunmakta ve sürekli güncellenen ders kitapları vermektedir. Çoğu okulda bulunmayan bu özellik ile dilinizi geliştirmek için ekstra bir fırsat sunulmaktadır.

Sınıf dışında ise eğitim klüplerine katılarak çok çesitli konuları keşfedebilir ve yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşebilirsiniz.

Kaliteli eğitim vermeyi benimsemiş olan Kaplan okullarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

CAMBRIDGE Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız