İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BRIGHTON / ST GILES INTERNATIONAL

england

ST GILES INTERNATIONAL

ST GILES INTERNATIONAL

St. Giles 1955 yılında kurulmuş İngiltere, Amerika ve Kanada’da şubeleri bulunan zincir bir okuldur. Okul British Council tarafından 2013 yılında gösterilen farklı parametreleri sağladığı doğrultusunda ödüllendirilmiştir. Yine uluslar arası çapta yayınlanan EL Gazette de St. Giles’ı İngiltere’deki en iyi okullar arasında göstermiştir.

Eğitim kalitesiyle emsalleri ile kıyaslandığında öne çıkan bu okulun, Brighton şubesi, şehir merkezinde Royal Pavillion’un yakınında konumlandırılmış, 4 adet geniş ve tarihi bir binada 45 adet sınıf kapasitesiyle hizmet vermektedir. Okul, sahile ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Brighton şubesinde General English, Business English, IELTS, TOEFL Preparation, Cambridge English Preparation gibi alanlarda kurslar verilmektedir.

Oldukça kaliteli bri eğitim veren bu okula birçok milletten öğrenciler gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında ilk 2 sırada İsviçre ve Kore gelmektedir. Türklerin bu okulu tercih etme oranı ise, son açıklanan verilere göre %8 dir.

Kaliteli eğitim, kriterleriniz arasında ilk sırada geliyorsa ve bir sahil kentte eğitim almak istiyorsanız St Giles International sizin için doğru bir tercih olacaktır.

BRIGHTON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız