İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BRIGHTON / EUROCENTRES

england

a

EUROCENTRES

Hem farklı dillerde eğitim veren hem de farklı ülke ve şehirlerde şubeleri olan büyük bir zincir okuldur. British Council tarafından kontrol edilen bütün kalite parametrelerinde başarı sağlamış olan okul, aynı zamanda İngiltere’nin en büyük IELTS merkezlerinden biridir. British Council yanında Eaquals ve EnglishUK den de akreditedir.

Aydınlık ve ferah 14 sınıf kapasitesiyle, Brighton merkezde konumlandırılmış olan okulda, General English, Business English IELTS, FCE, CAE, TOEIC alanlarında hizmet verilmektedir.

Eurocentres okulları ayrıca dil becerilerinizi geliştirmeye yarayan my.Eurocentres adlı e-öğrenme programına 7/24 erişim olanağı sağlıyor. Bu programda kendi çalışma planınızı oluşturabilir, sınıf arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, kendinizi test edebilirsiniz. Okul dışında katılabileceğiniz sosyal aktiviteler arasında bisiklet turları, bowling, plaj voleybolu ve haftasonu Londra gezileri vardır. My.Eurocentres size bu aktivitelere online olarak kayıt yapma imkanı da sunmaktadır.

Sıralamaya bakıldığında Batı Avrupa, Orta Doğu, Latin Amerika, Asya ve Doğu Avrupa ülkelerinden öğrenci gelmektedir.

Türk öğrencilerin sadece %4 oranında tercih ettiği, deniz kıyısında, Londra’ya sadece 1 saat uzaklıkta olan bu okul eğitim döneminizi eğlenceyle harmanlayıp size kaliteli bir eğitim dönemi sunacaktır.

BRIGHTON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız