İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BRIGHTON / EC ENGLISH

england

a

EC ENGLISH

EC, birçok ülkede ve şehirde şubesi olan  ve kaliteli eğitim veren bir zincir okuldur. Brighton merkezde oldukça modern dizayn edilmiş geniş ve ferah 33 sınıflık kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Bu okula birçok milletten öğrenci gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında ilk 2 sırada Kore ve İsviçre gelmektedir. Türklerin bu okula katılım oranı ise %8 dir. Okulda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav hazırlık ( IELTS, FCE, CAE, CPE ) kursları verilmektedir.

EC eğitim programı, uluslararası standartlara uygun görülmüş ve ’2016 StudyTravel Magazine Awards’’ ödülünü almıştır.

Eğitim bilinci de modernize olmuş olan bu okulda onların tabiri ile ‘EC garantisi’ vardır. Yani tek yapmanız gereken kendinizi öğrenmeye adamak, bütün derslere katılmak ve tüm ödevleri ve testleri tamamlamak. Bu şekilde seçtiğiniz kursa gore belirlenmiş olan sürede ( min 12 / 16 hafta ) okul size başarıya ulaşmak için garanti veriyor. Eğer beklenen düzeyde ilerleme kaydedemezseniz, size hedefe ulaşabilmeniz için gerekli tüm ek dersleri, yardım ve desteği ekstra bir ücret almadan karşılıyor.

Okul dışında Brighton’da yapabileceğiniz birçok aktivite vardır. Şehri keşfedebilir, sahilde denizin keyfini çıkarabilir veya İngiliz Pub’larında zaman geçirebilirsiniz. Dilerseniz haftasonları 1 saat uzaklıktaki Londra’yı ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenci yorumlarına bakıldığında okulu tercih eden öğrencilerin yüksek çoğunluğunun EC English okullarını tavsiye ettiğini görebilirsiniz. 

BRIGHTON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız