İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BOURNEMOUTH / KINGS COLLEGES

england

a

KINGS COLLEGES

KINGS COLLEGES birçok ülke ve şehirde şubeleri bulunan ve köklü bir geçmişe sahip bir zincir okuldur. Eğitim sektöründe 50 yıldan fazla deneyime sahiptirler. Bu tecrübeye dayanarak öğrencilerine öğrenme sürecinin garantisini verebilmektedir. El Gazette diye bilinen global tarzda İngilizce okullarından haberlerin verildiği en pretijli gazete de Kİngs College için ‘’mükemmelliğin merkezi’’ tanımını yapmıştır. Bournemouth’da 2 şubesi bulunmaktadır. 

Braidley Road Şubesi Bournemouth merkezine ve sahile 5 ila 10 dk yürüme mesafesindedir. Teraslı ve bahçeli olan iki binasında eğitim vermektedir. Kampüs içerisinde basketbol, voleybol, badminton ve masa tenisi gibi aktiviteleri yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Son açıklanan verilere göre 88 farklı milletten öğrenci Kabul etmiştir. Sıralamaya bakıldığında ilk üç sırada Batı Avrupa, Orta Doğu ve Asya ülkeleri yer almaktadır. Türk öğrencilerin katılım oranı ise %1 olarak belirlenmiştir.

Kaliteden ödün vermeyen, enejik ve dinamik bir eğitim sistemine ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış binaları göz önüne alındığında tercih edilesi bir okuldur. Türk öğrencilerin daha az katılımı olan bir okul tercih edecekseniz kesinlikle doğru adrestesiniz.

BOURNEMOUTH Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız