İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BOURNEMOUTH / KAPLAN INTERNATIONAL

england

a

KAPLAN INTERNATIONAL

Kaplan Inc. 1938 yılında kurulmus, günümüzde  30 dan fazla ülkede yaklaşık 1 milyon öğrenciye hizmet veren ve sadece İngiltere’de 11 farklı şehirde şubeleri bulunan bir okuldur.

Kaplan Bournemouth şubesi üç katlı modern bir binaya sahip olmakla birlikte Westbourne’nin varlıklı bir yerleşim ve alışveriş bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca Kaplan resmi bir IELTS ve Cambridge bilgisayar tabanlı test merkezidir.

İlçe merkezinden otobüs ile beş dakika mesafede olan okul, ana cadde üzerindedir ve çalışma veya sosyalleşme için kullanılabilecek sevimli bir bahçeye de sahiptir. Kaplan okullarına 150 farklı milletten öğrenci gelmektedir. Türklerin ise bu okula katılım oranı %6 seviyesindedir.

Okul, eğitim süresi boyunca öğrencilerine K +tools adında online öğrenim programı sunmakta ve sürekli güncellenen ders kitapları vermektedir. Sınıf dışında ise eğitim klüplerine katılarak çok çesitli konuları keşfedebilir ve yeni arkadaşlıklar kurarak dilinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce’yi tam bir sahil kasabasında öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

BOURNEMOUTH Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız