İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BOURNEMOUTH / BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL INTERNATIONAL

england

BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL INTERNATIONAL

BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL INTERNATIONAL

BBSI 1992 yılında kuruldu. BBSI akademik, İş İngilizcesi ve profesyonel anlamda kullanılmak üzere geliştirilmesi gereken iletişim becerilerini geliştirebilmenizi sağlar. Okul İngilizce Öğretimi için British Council’den, özel bir amaca yönelik dil eğitimi için de NCFE (Newham College of Further Education) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca BBSI Institute of Leadership & Management (ILM)’ın onaylı merkezidir. BBSI’daki bütün üniversite vakıf dersleri Bournemouth Üniversitesi bünyesinde gerçekleşir.

Okul binaları Victoria tarzı binalar olmakla beraber merkezde konumlanmıştır. Merkezde 23 tane sınıf bulunmaktadır. Okulun kapasitesi 200 öğrenci civarındadır.

BBSI bünyesinde verilen dersleri kabaca sıralayacak olursak; üniversite hazırlık programları, iş yönetimi, pazarlama, diplomasi, finans, bankacılık, hizmet yönetimi, bilim, teknoloji, matematik, hukuk ve lojistik gibi birçok alanda eğitim alabilirsiniz. Eğitim seviyesi oldukça üst düzeydir ve İngiltere’nin en iyi okulları arasında yer almaktadır.

BOURNEMOUTH Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız