AMERİKA

AMERİKA bayrak

AMERİKA / NEW YORK / KAPLAN INTERNATIONAL ( SOHO )

united states of america

a

KAPLAN INTERNATIONAL ( SOHO )

Manhattan’ın kalbinden 3 farklı merkezde bulunan okulumuzun merkezlerinden biri Soho bölgesindedir. Washington Square bölgesine yürüyüş yapabilir ya da West 4. Street’de boş vakitlerinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. . Diğer lokasyonlarımız Empire State Binası ve  Midtown’dur. Dilerseniz dünyanın en ünlü gökdelenlerinden biri olan Empire State’in 63. katında İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Midtown merkezi ise Central Park’a yürüyüş mesafesindedir. Ders aralarında okulda kalmak yerine vaktinizi yürüyüşe çıkıp, Central Park’ta ya da 5th Avenue’de  alışveriş yaparak geçirebilirsiniz.

Okulların sınıf sayıları Soho merkezi için 15, Empire State için 19, Midtown için 18’dir. Her üç okulda da kafeterya, bilgisayar odası, tv odası vb gibi öğrencilerin sosyalleşebileceği alanlar bulunmaktadır.

Kaplan International’ın tüm merkezlerinde programlara ek olarak ücretsiz haftada 7 saat yapısal çalışma dersleri verilmektedir. Bu derslerden faydalanarak İngilizce pratiğinizi güçlendirebilirsiniz.

Kaplan International okullarının merkezi yerde olmasından dolayı, okulun çevresindeki sosyal programlardan yararlanabilirsiniz. Okulların yakınındaki spor salonları ya da kafeteryalar, kütüphaneler sizin daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

NEW YORK Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız