AVUSTRALYA

ADIM ADIM AVUSTRALYA DİL OKULLARI

İlk Görüşme: Avusturalya’da İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen danışanımızla yaptığımız ilk görüşmede, öncelikle danışanın Avusturalya Vizesi için gerekli yeterliliklere sahip olup olmadığı incelenir. Aday vize için uygun ise, danışanın istek ve beklentileri doğrultusunda eğitimi için doğru şehir tercihi yapılmaya çalışılır. Danışanın dil eğitimindeki hedeflerine göre dil eğitiminin süresi belirlenir. Son olarak eğitimi için ayırdığı bütçeye göre okul alternatifleri belirlenir ve en doğru okul seçimi gerçekleştirilir.

Okul Kayıt: Danışanla birlikte tarih, süre, şehir ve okul tercihleri yapıldıktan sonra, okulun kayıt formu doldurulur ve okulun ön kayıt ücreti ile eğitim masrafları okula gönderilir.

Okul Onayı:  Seçilen okuldan danışanın okul kabul belgeleri ve okul ödemesi yapıldığına dair belgesi olan eCOE (Electronic Confirmation of Enrolment) geldikten sonra, danışanın Avusturalya Vizesi başvurusu için hazırlıklara başlanır.

Vize Hazırlık: Gerekli vize belgeleri listesi öğrenciye sunulur, Success tarafından hazırlanması gereken belgeler hazırlanır.

Vize Başvurusu: Öğrencinin tüm belgeleri hazır olduğunda bu belgeler en son danışmanlarımız tarafından kontrol edilir. Son olarak danışanın vize başvurusu Avustralya Konsolosluğunun online sisteminde gerçekleştirilir.

Uçak Bileti ve Son Hazırlık: Vizesi onaylanan danışanımızın uçak biletleri alınır. Okuldan temin edilecek konaklama ve karşılama onayları ile birlikte danışanlarımıza yurtdışı çıkış işlemleri ve Avusturalya’daki hayat hakkında oryantasyon verilir ve öğrencinin sağlıklı bir biçimde okuluna ulaşması sağlanır.