İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / OXFORD / EMBASSY ENGLISH

england

a

EMBASSY ENGLISH

40 yıllık eğitim tecrübesiyle, birçok ülke ve şehirdeki şubelerinde eğitimine devam eden Embassy’nin Oxford şubesi merkezde konumlandırılmıştır ve café/restaurant, park, market veya banka gibi yerlere yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oxford Station’dan ise 10 ila 15 dk yürüme mesafesindedir.

Bu okulda General English,Communication Skills, Laguage Semester Abroad, Exam Preparation ( FCE,CAE, IELST ) ve One-to-One alanlarında eğitim verilmektedir. Sınıflar teknolojik ekopmanlarla donatılmıştır.

Embassy English, British Council ve English UK tarafından akreditasyonu bulunan bu okul, yüksek eğitim standartlarına sahip, dünyadaki en iyi dil eğitimi veren okullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca kendi şubeleri dışında dünyanın birçok ülke ve şehrinde partner okullarla çalışmaktadır. Embassy'ye birçok milletten öğrenci gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında ilk üç sırada Çin, Brezilya ve İspanya gelmektedir. Türk öğrenci katılımcıları ise listenin 7. sırasındadır. 

Embassy okulları eğitim kriterlerini yüksek tutan ve öğrencilerinin hedeflerine ulaşmada kendilerine has bir yöntem uygulamakta ve öğrenme garantisi vermektedir.

‘Study Travel Magazine Star Awards’ ödülüne layık görülmüş olan bu okulu, eğitim kalitesi ve tecrübesiyle değerlendirdiğimizde kesinlikle tavsiye edebiliriz.

OXFORD Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız