İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / LONDON / EMBASSY ENGLISH ( CENTRAL LONDON )

england

a

EMBASSY ENGLISH ( CENTRAL LONDON )

Birçok ülke ve şehirde şubeleri bulunan ve 40 yıllık tecrübesiyle eğitimine devam eden Embassy’nin Londra'da merkezde ve Greenwich de şubesi bulunmaktadır. Merkezde bulunan şube Goodge Street Station a sadece 4 dk yürüme mesafesindedir.

Diğer şubesi ise güneydoğu Londra’da Greenwich/Deptford bölgesinde konumlanmıştır. Greenwich şehir merkezinden sadece 10 dk, Londra merkezine ise trenle 15 dk mesafededir.

Okul teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve 40 sınıflık kapasitesiyle hizmet vermektedir. Eğitim kalitesi açısından sınıflar maksimum 15 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Embassy English, British Council ve English UK tarafından akreditasyonu bulunan bir okul olmakla birlikte, Genel, Yoğun, Akademik İngilizce ve Sınav hazırlık (CAE, FCE. IELTS, TOEFL) kursları alanlarında eğitim vermektedir. 

Okul, yüksek eğitim standartlarına sahip, dünyadaki en iyi dil eğitimi veren okullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca kendi şubeleri dışında dünyanın birçok ülke ve şehrinde partner okullarla çalışmaktadır.

Merkez şubesini tercih eden milletler sıralamasına bakıldığında ilk üç sırada Tayvan, Suudi Arabistan ve Meksika vardır. Türk öğrencilerin bu okulu %9 oranla 5. Sırada tercih etmektedirler.

Greenwich şubesi ise Kolombiya, İtalya ve ispanya ilk üç sıralamada olup, Türkiye %9 oranla 6. Sırada yer almaktadır.

‘Study Travel Magazine Star Awards’ ödülüne layık görülmüş olan bu okulu, eğitim kalitesi ve tecrübesiyle değerlendirdiğimizde kesinlikle tavsiye edebiliriz.

LONDON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız