İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / CAMBRIDGE / EMBASSY ENGLISH

england

a

EMBASSY ENGLISH

Birçok ülke ve şehirde şubeleri bulunan ve 40 yıllık tecrübesiyle eğitimine devam eden zincir bir okuldur. Embassy’nin Camridge şubesi, merkeze 20 dk yürüme mesafesindedir. 

Okul teknolojik ekipmanlarla donatılmış geniş ve ferah sınıflarda hizmet vermektedir. Embassy English, British Council ve English UK tarafından akreditasyonu bulunan bir okul olmakla birlikte, General English, Communication Skills, Language Semester Abroad, One-To-One English ve Sınav hazırlık (CAE, FCE. IELTS ) kursları alanlarında eğitim vermektedir.

Okul, yüksek eğitim standartlarına sahip, dünyadaki en iyi dil eğitimi veren okullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca kendi şubeleri dışında dünyanın birçok ülke ve şehrinde partner okullarla çalışmaktadır. Embassy'ye birçok milletten öğrenci gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında ilk üç sırada Çin, Brezilya ve Kore gelmektedir. Türk öğrenci katılımcıları ise listenin 7. sırasındadır. 

‘Study Travel Magazine Star Awards’ ödülüne layık görülmüş olan bu okulu, eğitim kalitesi ve tecrübesiyle değerlendirdiğimizde kesinlikle tavsiye edebiliriz.

CAMBRIDGE Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız