İNGİLTERE

İNGİLTERE bayrak

İNGİLTERE / BRIGHTON / EMBASSY ENGLISH

england

EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

Birçok ülke ve şehirde şubeleri bulunan ve 40 yıllık tecrübesiyle eğitimine devam eden Embassy’nin Oxford, Cambridge, Londra’ ve Hasting’de de şubeleri bulunmaktadır. Brighton şubesi modern olarak dizayn edilmiş binası merkezde konumlandırılmış ve geniş ve ferah sınıfları ile hizmet vermektedir. 5 ila 10 dk aralığında market, café, restaurant, banka ya da park a ulaşabilisiniz.

Okulda General English, Business English, Communication Skills, Language Semester Abroad, FCE exam,IELTS exam preparation ve One-to-One English kurslarında hizmet vermektedir.

Ayrıca okulun sağladığı sosyal aktivitelere katılarak dilinizi geliştirebilirsiniz.

Embassy English, British Council ve English UK tarafından akreditasyonu bulunan bu okul, yüksek eğitim standartlarına sahip, dünyadaki en iyi dil eğitimi veren okullar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca kendi şubeleri dışında dünyanın birçok ülke ve şehrinde partner okullarla çalışmaktadır. Embassy'ye birçok milletten öğrenci gelmektedir. Sıralamaya bakıldığında ilk üç sırada Suudi Arabistan, Kore ve Brezilya gelmektedir. Türk öğrenci katılımcıları ise listenin 8. sırasındadır. 

‘Study Travel Magazine Star Awards’ ödülüne layık görülmüş olan bu okulu, eğitim kalitesi ve tecrübesiyle değerlendirdiğimizde kesinlikle tavsiye edebiliriz.

BRIGHTON Dil Okulu Fiyat Listesi İçin Tıklayınız