İTALYA DİL OKULU FİYAT LİSTESİ

Dil okulu fiyat listeleri güncellenmektedir.

İTALYA

İtalya, dünya üzerinde tarihi, kültürü ve turistik cazibesiyle en çok ziyaret edilen ve en popüler ülkelerden biridir. Roma, Floransa, Milano gibi popüler şehirlerinin yanısıra, her birinde kendine has kültürleri bulabileceğiniz kentlere sahip bir Akdeniz ülkesidir.

İtalyan kültürünü turist olarak tanımanın yanında, bu kültürü yaşamanın en iyi yolu, İtalya’da bir dil okuluna giderek hem İtalyancayı yerinde öğrenmek hem de ülke kültürünü, insanlarının yaşam biçimlerini, nelere güldüklerini, nelere heyecanlandıklarını yerinde görmektir. Uzun yıllardır dil eğitimi konusunda tecrübeli dil okullarımız sayesinde Roma’da Roma tarihini keşfe çıkabilir, Floransa’da romantik günler geçirebilir, Milano’da moda, futbol ve Formula 1 ile ilgili herşeyi bulabilir, Siena’da ise ortaçağ İtalya’sına geri dönebilirsiniz.

Aşağıda İtalya’nın bu popüler şehirlerinde yer alan dil okulu fiyat listemizi bulabilirsiniz. Buradaki İtalya dil okulu fiyat listemiz, Success’e özel fiyatlandırmalarla, size en uygun şehir ve okulu seçmenize yardımcı olacaktır.

İtalya dil okulu fiyat listelerimizde okulların sizlere sunduğu program yoğunluğu seçeneklerini bulabilirsiniz. Haftada 20 ders Genel İtalyanca ya da haftada 20 dersi geçen yoğun İtalyanca programları sizi hedeflerinize uygun şekilde hazırlayacaktır.

İtalya dil okulu fiyat listelerinde belirlediğiniz hafta sayısı boyunca eğitim bedellerini, aile yanı, yurt, öğrenci evi gibi konaklama seçeneklerinin haftalık fiyatlarını, varsa eğitim ya da konaklama yüksek sezon ücretlerini, okul kayıt ücretlerini ve diğer giderleri görebileceksiniz.

Zaman kısıtlamanız ya da bütçenizin durumuna göre Genel ya da Yoğun İtalyanca programlarından birini seçebilir, dilerseniz mesleki ya da kültürel İtalyanca seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

İtalyan kültürü hakkında daha fazla bilgiyi danışmanlarımızdan öğrenebilir, İtalyan dili ile ilgili hedeflerinize en kısa ve en verimli şekilde ulaşma seçeneklerini, size en uygun lokasyon, okul ve konaklama alternatiflerini Success tecrübesiyle belirleyebilirsiniz.

Tecrübeli danışmanlarımız ve Success’e özel fiyatlarla, okul, şehir ve konaklama seçiminizi yaptıktan sonra, vize başvurunuzun hazırlanmasından, siz yurt dışından dönene kadarki süreçte her zaman Success’i yanınızda hissedeceksiniz